Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

Nereye giderseniz sizinle.

Seyahat ve dış mekan fotoğrafçılığı için ideal olan taşınabilir pankek lens. Geniş f/2,8 maksimum diyafram ile düşük ışık koşullarında elde çekim yapabilir, gelişmiş optik tasarım ile de harika görüntü kalitesini yakalayabilirsiniz. STM odaklama, film çekimi sırasında net ve neredeyse sessiz AF sunar.

Faydalar

  • İnanılmaz ince pankek tasarımı
  • Doğal, insan gözünün gördüğü gibi bir perspektif
  • Film* çekerken net ve sessiz odaklama
  • Düşük ışıkta çekim yaparken geniş diyafram kullanın
  • 0,16 m’ye yakın odaklanma

* Uyumlu EOS gövdelerle kullanıldığında

Detaylı Özellikler

Taşınabilir “pankek” tasarımı

Yalnızca 22,8 mm derinlik ve 125 g ağırlıkla EF-S 24mm f/2.8 STM, EOS’nizi gittiğiniz her yere götürebilmenizi sağlayan taşınabilir bir lenstir. Minik boyutu sayesinde dikkat çekmez – dış mekan fotoğrafçılığı için idealdir.

Doğal perspektif

APS-C EOS gövdede kullanıldığında 24 mm odak uzaklığı, tam kare DSLR fotoğraf makinesindeki 38 mm lens ile aynı görüş açısını sağlar. İnsan gözüne yakın kalite sayesinde görüntüleriniz doğal bir görünüm ve hisse sahip olur.

Net ve sessiz odaklama

Neredeyse sessiz STM odaklama, sabit nesneleri çekerken hızlıca odaklanır ve film çekerken odaklama gürültüsü olmadan net odak geçişleri sunar.*

Düşük ışık çekimlerinde geniş diyafram

f/2,8’in hızlı maksimum diyaframı, daha çok ışığın girmesini sağlayarak karanlık ortamlarda flaş kullanmadan çekim yapmanızı sağlar. Nesnenizi yumuşak odak dışındaki yumuşak arka plandan ayırıp ön plana çıkarmanızı sağlayarak sığ alan derinliği yaratmanız için idealdir.

Gelişmiş optik tasarım

Parlama ve renkli kesintilere karşı yüksek dayanıklılıkla kare boyunca bıçak keskinliğindeki performansın tadını çıkarın. Dünyanın daha yakından görüntüsü için küçük nesnelere 16 cm kadar yaklaşın.

 

Yazı oluşturuldu 207

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
https://i.hizliresim.com/r09Mda.png
Hemen Ara!