Canon EOS 60Da

Uzmanlık gerektiren uygulamalar için fazladan IR hassasiyeti arayan astrofotoğrafçılara yönelik.

Fotoğraf makinesinin 18 megapiksel CMOS sensörünün önünde bulunan değiştirilmiş düşük geçiş filtresi sayesinde özellikle astrofotografi için tasarlanmış olan EOS 60Da kızılötesi ışığa karşı daha hassastır.

Faydalar

  • IR ışığına daha fazla hassasiyet.
  • 18 megapiksel APS-C CMOS sensör.
  • Değişken açılı 7,7 cm (3,0 inç) 3:2 Clear View LCD ekran.
  • ISO 100-6400, ISO 12.800’e genişletilebilir.
  • EOS Yardımcı Program yazılımı veya isteğe bağlı TC-80N3 ile zaman atlamalı çekim

Detaylı Özellikler

Uzun dalga boyu ışığına hassasiyet

Popüler EOS 60D kamerayı temel alarak tasarlanmış olan EOS 60Da H-a uzunluğundaki dalga boyu ışığına gelişmiş hassasiyet gösterdiği için astronomideki uygulamalar için idealdir. Değiştirilmiş düşük geçiş optik filtre yayınık nebula gibi kızılötesi fenomenlerin kaydını EOS 60D ile karşılaştırıldığında üç kata kadar iyileştirir.

Yüksek Çözünürlük

Tam olarak ayrıntılı, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekin. 18 megapiksel CMOS sensörü uzak pozlamalarla veya yüksek ISO hassasiyetinde (maks. ISO 6400, ISO 12.800’e genişletilebilir) çekim yaparken bile düşük düzeyde parazitli görüntüler sunmak için 14 bit DIGIC 4 görüntü işlemcisiyle çalışır.

Değişken Açılı LCD

Kamera teleskoba takılıyken bile Değişken açılı 7,7 cm (3,0 inç) 3:2 Clear View LCD ekranla istediğiniz açıdan düzenleyin, odaklanın ve çekin.

Zaman atlamalı çekim

Zaman atlamalı çekim özelliği için EOS 60Da isteğe bağlı TC-80N3 uzaktan kumandayla uyumludur (verilen RA-E3 adaptörü kullanarak). Uzaktan kamera kontrolü ve bağlı çekim verilen EOS Yardımcı Program yazılımını kullanan tüm PC veya Mac bilgisayarından yapılabilir.

Yazı oluşturuldu 207

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
https://i.hizliresim.com/r09Mda.png
Hemen Ara!