Canon EF 200mm f/2.8L II USM

Profesyonel fotoğrafçılara yönelik, yüksek kaliteli, hızlı diyafram açıklığına sahip telefoto lens.

EF 200 mm f/2,8L II USM, Canon’un profesyonel L serisi lens serisinin üyesidir. Mükemmel keskinlik ve görüntüleme performansı için halka tipi USM odaklama özelliğine ve iki UD elemanına sahiptir.

Canon EF 300mm f/4L IS USM

Hareketli fotoğrafçılar için taşınabilir, hafif telefoto lens.

EF 300 mm f/4L IS USM taşınabilirlik ve görüntü kalitesi sunar. Lenste bulunan UD lens elemanları optik performansı geliştirirken, Görüntü Sabitleme teknolojisi fotoğraf makinesinin hareket etmesinden kaynaklanan bulanıklıkları azaltır.

Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM

Yüksek performanslı L serisi süper telefoto lens, spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için ideal

Ultra yüksek performanslı L-serisi süper telefoto lens, 3 modda 4 kademeli bir Görüntü Sabitleyiciye sahiptir. EF 400mm f/2,8L IS II USM, spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için ideal olan olağanüstü görüntü kalitesini sağlam bir tasarımla sunmaktadır.

Canon EF 400mm f/5.6L USM

Mükemmel optik performans sağlayan taşınabilir süper telefoto lens.

EF 400 mm f/5,6L USM süper telefoto lens taşınabilir, hafif bir tasarımda örnek alınacak optik performans ve hızlı otomatik odaklama sağlar. Vahşi yaşam fotoğrafçıları için popüler bir kombinasyon.

Canon EF 500mm f/4L IS II USM

Profesyonel görüntü kalitesini yüksek büyütme ile buluşturur

EF 500mm f/4L IS II USM yüksek büyütmeli, entegre Görüntü Sabitleyici teknolojisine sahip bir süper telefoto lenstir. Sahada çalışan vahşi yaşam, doğa ve spor fotoğrafçıları için mükemmel çözümdür.

Canon EF 800mm f/5.6L IS USM

Mükemmel performans için süper telefoto lens.

EF 800mm f/5.6L IS USM, magnezyum alaşımlı yapısıyla hafif bir süper telefoto seçeneği oluşturur. Canon’un üstün optik özellikleri, lensi en küçük boyuta indirgemenin yanı sıra mükemmel görüntü kalitesi sağlar.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Hemen Ara!