Nikon D3300

D3300 ile önemli anların atmosferini olduğu gibi yakalayın.

Nikon D5300

Sezgisel kullanıma sahip D5300 ile yaratıcılığınızı zirveye çıkarın.

Nikon D610

D610 ile tam çerçeve fotoğraf çekimlerinin gerçek gücünü yaşayın.

Nikon DF

Nikon Df ile saf fotoğrafçılığın gücünü yaşayın.

Nikon D7100

Sıra dışı biçimde güçlü D7100 ile fotoğraf tutkunuza adrenalin katın. Özelliklerle dolu ve dayanıklı bir gövde için şaşırtıcı biçimde hafif olup, fotoğrafçılığınızı bir üst düzeye taşımak için üstün DX performansı sunar. Optik sensör koruyucu filtre (OLPF) kullanmayarak, D7100, net yüksek çözünürlükte en ince dokuları bile keskin biçimde yakalamak için 24,1 megapiksel DX biçimli CMOS sensöründen en iyi şekilde yararlanır.

Nikon D5200

İlham veren D5200 ile yeni bakış açıları keşfedin. Nefes kesen fotoğraflardan Tam HD filmlere, bu D-SLR makine yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyor. Esnek değişken açılı ekran, benzersiz görünümlerle vizyonunuzu genişletiyor. 24,1 megapiksel DX biçimli CMOS sensörü ince ayrıntılara sahip resimler yakalar ve gelişmiş 39 noktalı otomatik netleme sistemi her zaman hedefine kilitlenir. Nikon’un şaşırtıcı derece hassas 2016 piksel hafif ölçüm sensörü zor aydınlatma koşullarında bile net pozlamalar sağlar.

Nikon D3200

Güçlü ve kullanımı inanılmaz derecede kolay olan D3200 ile anlarınızı kutlayın. 24,2 megapiksel CMOS sensörü ve Nikon’un güçlü EXPEED 3 görüntü işleme sistemi ile donanımlı olan bu SLR çarpıcı fotoğraflar ve Tam HD D filmler sunar. Nikon’un Basit Modu size çarpıcı sonuçlara nasıl ulaşacağınızı birkaç basit adımla göstererek, kullanmaya başlamanızı kolaylaştırır. Örnek görüntüler ve kolay anlaşılan yönergeler, her zaman istediğiniz türden yüksek kalitede fotoğraflar ve filmler çekmenizi sağlar.

Nikon D800E

D800E, tam çözünürlük arayanlar için özel olarak tasarlanmış, D800’ün özel bir sürümüdür. Benzeri görülmemiş keskinlik sunmak için değiştirilmiş 36,3 megapiksellik FX biçimli sensör, kusurları giderme özellikleri kaldırılmış bir optik sensör koruyucu filtre içerir. Ayrıntılara dikkat etmek isteyen fotoğrafçılar için ideal araçtır.

Nikon D5100

D5100, yaratıcı yönünüzü tetiklemek ve eşi benzeri olmayan durağan görüntüler ve filmler oluşturmanıza yardım etmek için yüksek performanslı D-SLR’dir. Hareketli ve değişken açılı ekran, her açıdan benzersiz çekimler sunmak için fotoğraf makinesinin D film işleviyle birleşir. Durağan görüntüler veya filmler, biraz büyü katmak için özel bir efekt kullanılarak çekilebilir.

Nikon D7000

Üst sınıf görüntü teknolojilerini şaşırtıcı derecede taşınabilir bir gövdeye sığdıran D7000, yaratıcı esneklikte çığır açıyor. Her yere götürebileceğiniz kadar dayanıklı ve her koşulla başa çıkabilecek kadar güçlü olan bu cihazın gelişmiş özellikleri, becerilerini geliştirmek isteyen her fotoğrafçıyı tatmin edecektir. Fotoğrafçılık tutkunuz varsa ihtiyacınız olan D-SLR makine budur.